اخبار تور و گردشگریتور ارزانمشهد
موضوعات داغ

سفر به مشهد

سفر به مشهد مقدس در دوران کرونا!!

نکات برگزیده مطلب

  • مشاغل غیر ضروری شهر مشهد از اول آذر ماه تعطیل است
  • عدم پذیرش میهمان در هتل ها مهمانسرا ها و منازل بوم گردی
  • جریمه یک ملیون تومانی سفر به مشهد
سفر به مشهد
تور ارزان مشهد

سفر به مشهد مقدس در دوران کرونا!!

از اول آذر ماه سری جدید محدودیت های کرونایی برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری آغاز شد.

بر اساس این طرح از تردد خودرو های غیر بومی به مراکز استان ها جلو گیری میشود. همچنین براساس میزان بیماران بستری شده و مبتلایان روزانه شهرهای مختلف را به سطوح مختلف دسته بندی نموده اند. شهرهای قرمز ، شاهد بیشترین محدودیت کرونایی خواهند بود.

دراین طرح مشاغل مختلف نیز به سطوح مختلف ۵ گانه تقسیم بندی شده اند . در شهرهای قرمز تمام سطوح شغلی به مدت دوهفته تعطیل میباشد. بانکها و ادارات دولتی با یک سوم نیروها به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

سفر به مشهد از طریق دیگر در جریان است

آنچه که در این شرایط نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. عدم جلوگیری از فعالیت ناوگان ریلی،لتوبوس رانی و هوایی است. به دلایل مختلف در برخی از زمانها نرخ بسیار پایینی برای بلیط های لحظه اخری در نظر گرفته میشود.

همین نرخ پایین موجب میشد افراد بسیاری برای سفر کوتاه مدت و یک تور ارزان قیمت وسوسه گردند!! اما این یعنی لذت کوتاه مدت فردی را به منفعت بلند مدت جمعی ترجیح دادن…

عدم فعالیت هتل ها و مهمانخانه ها از اول آذر ماه

مشهد مقدس نیز در شهرهای قرمز قرار گرفته است . براساس مسوبه دولت تنها مشاغل ضروری مجاز به فعالیت و ارائه خدمات میباشند. بر این اساس هتل ها و مهمانخانه ها از اول آذر ماه در مشهد مقدس تعطیل میباشد. این امان اجازه پذیرش میهمان را نخواهند داشت. این محدویت شامل منازل رسمس بوم گردی نیز میباشد.

اگر شما با تور ارزان مشهد به این شهر سفر نموده اید تنها راه چاره برای شما اقامت در منازل غیر رسمی بوم گردی است. البته یکی از دلایلی که اقامت در منازل غیر رسمی بوم گردی را غیر ایمن مینماید عدم تضمین امنیت شماست.

اگر همچنان قصد سفر به مشهد مقدس را دارید لطفا نکات ایمنی را بسیار رعایت نمایید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن