اخبار تور و گردشگریجهانگردشگریمسافرت رفتن
موضوعات داغ

جاده دیدنیِ سیاهکلرود به جواهردشت

جاده سیاهکلرود به جواهر دشت، بهشت زیبای جواهردشت در ۲۶کیلومتری منطقه سیاهکلرود در شرق استان گیلان واقع است. جاده ای زیبا پوشیده از درختان سربه فلک کشیده و رودخانه ای پرخروش سیاهکلرود به جواهردشت را به گشتی لذت بخش تبدیل نموده . جواهردشت زیبا درشهرستان رودسر واقع گردید است.

جواهردشت زیبا و دیدنی

یکی از زیباترین دشت‌های ایران را جواهر دشت مینامند.جواهر دشت، با طبیعت بکر و دشت ‌های وسیع و سرسبز، هوای پاک، سکوت وصف ناپذیر به مقصد سفر بسیاری از طبیعت گردان تبدیل گردیده است. در این منطقه زیبا که در شرق گیلان گرد هم آمده و پذیرای گردشگران و مسافران ایرانی و خارجی است. نشاط و سرزندگی و سرور جنب و جوش حاصل از هوای روح بخش کوهستانی .در کنار وسعت سبزه زارانی چون ناصره دشت و لووه سر و نیز منظره چریدن دامها از هر بیننده ‌ای دلربایی می ‌کنند و طبیعت دل انگیز باعث آرمش بیشتر می شود.

جاده دیدنیِ سیاهکلرود به جواهردشت

ابه استان گیلان خوش آمدید! این تابلو نشان دهنده آن است که ما وارد بهشت سرسبزی شده ایم که هر گوشه آن نمای دلپذیری دارد.انتخاب بهترین مکان های دیدنی استان گیلان شاید یکی از سخت ترین انتخاب ها برای تعیین مقصد یک صفر خاطره انگیز باشد.

هر جای گیلان که باشید برای رسیدن به جواهردشت باید فرمان را کج کرده و به سمت شرق حرکت کنید.
وقتی وارد سیاهکلرود می شوید کمی سرتان را بچرخانید تا جاده زیبایی را ببینید که با نام جواهردشت مسیر رسیدن به این روستا را به شما نشان می دهد؛ جاده ای پیچ در پیچ که دو طرف آن با وجود جنگل های زیبای هیرکانی و درختان مرکبات تماشایی است و یک رودخانه زیبا در تمام طول مسیر شما را همراهی می کند.


اواسط راه جاده پر پیچ و خم و کمی خطرناک می شود پس بهتر است از وسیله نقلیه مناسب استفاده کنید؛ اما اگر وسیله نقلیه مناسب ندارید نگران نباشید چون هیجان سفر با سوار شدن به جیپ هایی که تقریبا همیشه در روستای خیاط محله حضور دارند شروع می شود. جیپ های بدون پلاکی که شما را خیلی سریع به انتهای جاده و جواهردشت می برند.
مسیر جاده جنگلی و بسیار زیباست و حدود ٢ ساعت زمان می برد تا به روستا برسید؛ روستایی که با دست پر منتظر است تا از شما پذیرایی کند.

از کدام مسیر به جواهر دشت سفر کنیم

جواهردشت زیبا در نزدیکی رودسر واقع است. اینکه شما کدام یک از جاده های منتهی به استان گیلان را انتخاب می‌کنید در طول زمان سفر به سیاهکرود و جواهر دشت را مشخص خواهد نمود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن